od do

od do

od do

 

Domy i rezydencje

Oferta sprzedaży - Rezydencja o pow. użytkowej 280m2 - ul. Podwale - Nowy Sącz
Przedmiotem oferty jest rezydencja o pow. użytkowej. 280m 2 położona na działce o powierzchni 0.6500 ha (65 ar ) w Nowym Sączu przy ul. Podwale. Lokalizacja przedmiotowej nieruchomości wpływa dodatkowo na jej prestiż gdyż znajduje się ona w dzielnicy willowej, gdzie przeważa zabudowa jednorodzinna wolnostojąca .  
 
!!!KOMFORTOWE DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ!!! - BEZ CZYNSZOWE !!!
!!!KOMFORTOWE DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ!!! - BEZ CZYNSZOWE !!!
Osiedle Domy Na skraju Lasu jest nowo realizowaną inwestycją liczącą 11 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położonych przy ul. Krótkiej w Chełmcu. Około 3 km dzielą je od Nowosądeckiego Rynku by znaleźć się w uroczym i spokojnym miejscu w bliskości przyrody. Tak to tylko 5 min jazdy samochodem... Połączenie nowoczesnej, a zarazem stylowej architektury doskonale harmonizuje z piękną okolicą i bliskością lasu...
 
Super okazja !!! Dom w ścisłym centrum ul.Matejki !!!
Super okazja !!! Dom w ścisłym centrum ul.Matejki !!!
Super okazja przy ul. Matejki!!! Sprzedam dom o pow. ok.150m2 w ścisłym centrum miasta do remontu z działką o pow. 9.21 ar.Dom parterowy o pow. ok. 150m2 + poddasze ok. 100m2 Plan miejscowy dopuszcza przebudowę, rozbudowę i nadbudowę budynków oraz realizację nowych budynków do 9,0 m wysokości oraz możliwość realizacji inwestycji w granicach działek.