Szanowni Państwo 

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości.

Zajmujemy się zawodowo wykonywaniem czynności z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwa inwestycyjnego .

 

Założycielem i właścicielem firmy jest Marcin Sarna, numer licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami 14267.

 

Świadczymy usługi najwyższej jakości, kierując się w swoim działaniu zasadami uczciwości i najlepiej rozumianym interesem naszych Klientów - na drodze „od pomysłu do realizacji”.

 

Oferujemy usługi pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie domów i rezydencji, mieszkań i apartamentów, działek gruntu o dowolnym przeznaczeniu, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych i innych. Jesteśmy przygotowani aby podjąć się obsługi transakcji każdego rodzaju - sprawy spadkowe, darowizny, służebności, mieszkania zadłużone jak i egzekucje komornicze.

P R O M E S A to nowa jakość w obrocie nieruchomościami.
Oferujemy profesjonalną i staranną obsługę doradczą na każdym etapie transakcji czy też inwestycji.

 

Stawiamy sobie za cel rzetelną i kompetentną obsługę naszych Klientów, a czynności zawodowe wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, zgodnie ze Standardami Zawodowymi Pośredników w obrocie nieruchomościami.

Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę naszych Klientów, pomoc w oszacowaniu wartości oraz w ustaleniu ceny nieruchomości każdego rodzaju, jak również bezpieczeństwo prawne sprzedawanej oraz nabywanej nieruchomości.

 

Jednocześnie współpraca z najlepszymi specjalistami - uczestnikami rynku nieruchomości pozwala Nam na świadczenie usług w sposób profesjonalny i odpowiedzialny, jak również umożliwia Nam przygotowanie każdej nieruchomości do etapu żądanego przez naszego Klienta, od pozyskania i zakupu nieruchomości poprzez przygotowanie niezbędnej dokumentacji geodezyjno-prawnej, wykonanie koncepcji architektonicznej i projektu, uzyskanie pozwolenia na budowę, jak również realizację inwestycji „pod klucz”.


Wyznaczamy nową jakość i standardy w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

 

Każde nasze działanie ma na celu zapewnienie najwyższego standardu oferowanych przez nas usług.

 

Obszary działalności firmy to:

  • Pośrednictwo w sprzedaży, zakupie, wynajmie i najmie nieruchomości każdego rodzaju
  • Doradztwo inwestycyjne w pełnym zakresie  
  • Czynności związane z komercjalizacją obiektów handlowo - usługowych
  • Czynności związane z weryfikacją i regulacją stanu wieczysto-księgowego nieruchomości
  • Wykonywanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej
  • Realizacja i wykonawstwo inwestycji pod klucz
  • Z nami masz pewność wysokiej jakości oferowanych przez naszą firmę usług z zakresu kompleksowej obsługi nieruchomości.
  • Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą z przekonaniem, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania a nawet marzenia.


Współpracując z naszymi Klientami jesteśmy współtwórcami ich Sukcesu.

 

Zapraszamy do współpracy

Marcin Sarna