od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

Oferta wynajmu kamienicy lub lokali przy ul. Legionów, Gorlice.

Nr oferty:
LU/03/13
Data złożenia oferty:
2013-06-04
Typ oferty:
Oferta na wyłączność:
Tak
Kategoria ofert:
Lokale użytkowe
Miejscowość:
Dzielnica:
Ulica:
Powierzchnia użytkowa [m2]:
521.00
Media:
prąd, kanalizacja, wodociąg, gaz, telefon, internet
Typ:
Kamienica
Charakter lokalu:
usługowo – handlowy
Cena:
 

Przedmiotem wynajmu jest trzykondygnacyjna kamienica położona w centrum Gorlic u zbiegu ul. Legionów i ul. Krasińskiego o pow. użytkowej 521,49 m2 wraz z udziałem w parkingu o pow. 0,0244 ha zlokalizowanym za budynkiem (wjazd od ul. Krasińskiego i ul. Ogrodowej). Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji z ekspozycją narożną dająca możliwość prowadzenia działalności gospodarczej każdego rodzaju.

 Oferta wynajmu kamienicy lub lokali przy ul. Legionów w Gorlicach

Przedmiotowa nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 521,49 m2 w obecnej chwili jest wykorzystywana dla celów prywatnych związanych z prowadzeniem działalności gastronomicznej usytuowanej na kondygnacji parteru oraz piwnicy. Kondygnację I piętra stanowią pomieszczenia nadające się na prowadzenie działalności biurowej oraz usługowej wszelkiego rodzaju, a kondygnację II piętra stanowi w całości luksusowy apartament komfortowo wyposażony i nowocześnie urządzony. Na przestrzeni kilku lat na nieruchomość zostały poniesione nakłady w postaci kompleksowych remontów budowlanych jak również instalacji wewnętrznych. Prace budowlane wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości.

 

Nieruchomość uzbrojona we wszystkie urządzenia infrastruktury technicznej (energia elektryczna jest doprowadzona poprzez przyłącz kablowy, woda użytkowa jest dostarczana poprzez przyłącz wodociągu miejskiego, nieczystości płynne są odprowadzane do istniejącej kanalizacji miejskiej, instalacja gazowa jest zasilana poprzez przyłącz G32).

 

Przedmiotowa nieruchomość z uwagi na doskonałą lokalizację, powierzchnię, przeznaczenie terenu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, a także możliwość realizacji wszelkich form adaptacji budowlanych przystosowujących budynek dla każdego rodzaju działalności gospodarczej, w tym usługowej, medycznej, handlowej, biurowej, gastronomicznej itd.) stanowi doskonałą propozycję dla prywatnych inwestorów, firm lub instytucji finansowych.

 

Możliwość wynajmu poszczególnych kondygnacji jak i całej kamienicy.

 

Prezentacja i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.