od do

od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

!!!KOMFORTOWE DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ!!! - BEZ CZYNSZOWE !!!

Nr oferty:
DR/3/2012
Data złożenia oferty:
2013-05-16
Typ oferty:
Oferta na wyłączność:
Tak
Kategoria ofert:
Domy i rezydencje
Typ własności:
Miejscowość:
Chełmiec
Dzielnica:
Ulica:
Krótka
Powierzchnia użytkowa domu [m2]:
121.00
Powierzchnia ewidencyjna działki [m2]:
2.30
Rok budowy:
2013
Surowiec:
cegła
Dach:
blachodachówka
Garaż:
w bryle budynku
Ogrzewanie:
Gazowe piecem II funkcyjnym
Ilość pokoi:
Media:
prąd, woda własna, gaz, telefon, internet
Dojazd:
utwardzony
Dostęp do drogi publicznej:
Tak
Plan miejscowy:
Cena:
360 000.00 zł

Osiedle Domy Na skraju Lasu jest nowo realizowaną inwestycją liczącą 11 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położonych przy ul. Krótkiej w Chełmcu. Około 3 km dzielą je od Nowosądeckiego Rynku by znaleźć się w uroczym i spokojnym miejscu w bliskości przyrody. Tak to tylko 5 min jazdy samochodem... Połączenie nowoczesnej, a zarazem stylowej architektury doskonale harmonizuje z piękną okolicą i bliskością lasu...

 

Oferujemy Państwu sprzedaż nowocześnie zaprojektowanych dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (parterowych z poddaszem użytkowym)o powierzchni użytkowej około 121 m2 każdy - realizowanych w stanie deweloperskim w wysokim standardzie.

 

W bryle budynku zlokalizowany jest garaż jednostanowiskowy o powierzchni użytkowej około 16 m2 każdy oraz wiata garażowa na zewnątrz budynku,              co pozwala na swobodne i bezpieczne użytkowanie dwóch samochodów.

 

Każdy z oferowanych domów wraz z działką o powierzchni około 0,0230 ha (2,3 ara) dla 9 domów zlokalizowanych wewnętrznie oraz średnio około 0,0350 ha (3,5 ara) dla 2 domów skrajnych stanowić będzie odrębną nieruchomość z założoną własną księgą wieczystą.

 

Realizowane przez Nas Domy nie posiadają ścian wspólnych, są oddylatowane, co znacznie podnosi standard realizacji.

 

Definicja stanu deweloperskiego realizowanego przez Nas to w pełni wykończony z zewnątrz, ocieplony dom wykonany w technologii tradycyjnej z materiałów wysokiej jakości, zgodnie z wizualizacją architektoniczną wraz z ogrodzeniem i bramą wjazdową z automatyką z wybrukowanym podjazdem. Wewnątrz wykonane wylewki i tynki wraz z wszystkimi instalacjami wewnętrznymi (elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, przygotowanymi pod tzw. biały montaż). Stolarka okienna PCV i drzwiowa drewniana antywłamaniowa oraz brama garażowa z automatyką.

 

W sąsiedztwie Osiedla znajdują się: apteki, przychodnia lekarska, gabinety lekarskie - w tym stomatologiczne, piekarnia, ciastkarnia, salony fryzjerskie i kosmetyczne, siłownia, Zespół Szkół - podstawowa i gimnazjum, przedszkole, basen, lodowisko, poczta, sklepy spożywcze, przystanki autobusowe, stacja benzynowa, kościół itp, co wpływać będzie na komfort życia w Twoim Domu.

 

!!!UWAGA!!! Promocyjna cena 1m2 dla wszystkich domów w I etapie inwestycji

 

CENA:
1 m2 - 2 999 zł netto + VAT w wysokości 8% - dla 3 domów zlokalizowanych wewnętrznie
1 m2 - 3 199 zł netto + VAT w wysokości 8% - dla 1 domu skrajnego

!!! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.skrajlasu.pl !!!