od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 20 ar w Kamionce Wielkiej

Nr oferty:
Dz/09/13
Data złożenia oferty:
2013-05-16
Typ oferty:
Sprzedaż
Oferta na wyłączność:
Tak
Kategoria ofert:
Działki
Typ własności:
Miejscowość:
Kamionka Wielka
Dzielnica:
Ulica:
Powierzchnia ewidencyjna działki [m2]:
2000.00
Rodzaj działki:
budowlana
Media:
prąd, woda własna, gaz
Dojazd:
asfalt
Dostęp do drogi publicznej:
Tak
Plan miejscowy:
Tak
Cena:
100 000.00 zł

 

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, o powierzchni użytkowej  0.2000 ha ( 20 ar),  położona w Kamionce Wielkiej. Zlokalizowana w malowniczej okolicy pod lasem, z której rozpościera się widok na panoramę kamionki Wielkiej. Dobry dostęp komunikacyjny dojazd drogą asfaltową do nieruchomości. Działka gruntu posiada prawny bezpośredni dostęp do drogi publicznej, jedna z granic działki przylega do drogi. Odległość od Nowego Sącza wynosi 11,2 km. Bardzo dobry bez korkowy dojazd z obwodnicy Nowego Sącza.                         

 

Nieruchomość o nieregularnym kształcie, delikatnie nachylona w kierunku południowym, nie zadrzewiona, nie zakrzewiona.W bezpośredniej bliskości lasu.

 

Nieruchomość posiadająca dostęp do drogi publicznej i urządzeń  infrastruktury technicznej: prąd, gaz, ( wodociąg i kanalizacja wykonana będzie w 2014 r. ).

 

Przedmiotowa nieruchomość oddalona zaledwie kilka set metrów od centrum Kamionki Wielkiej gdzie znajduję się szkoła, poczta, sklepy stacja paliw. Nieruchomość doskonale nadaje się pod zabudowę mieszkaniową, rezydencje bądź domek letniskowy dla ludzi, którzy poszukują urokliwego miejsca na spędzenie wakacyjnych dni jak i też zimowych urlopów.

 

Prezentacja i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.