od do

od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

Oferta sprzedaży - III kondygnacyjnej kamienicy o pow. 521,49 m2 przy ul. Legionów, Gorlice.

Nr oferty:
OK/02/13
Data złożenia oferty:
2013-03-09
Typ oferty:
Oferta na wyłączność:
Tak
Kategoria ofert:
Obiekty komercyjne
Typ własności:
Kraj
Polska
Województwo:
małopolskie
Miejscowość:
Gorlice
Dzielnica:
Ulica:
Legionów
Powierzchnia użytkowa [m2]:
521.00
Powierzchnia ewidencyjna działki [m2]:
240.00
Rok budowy:
Surowiec:
Dach:
Garaż:
Ogrzewanie:
Ilość pokoi:
Media:
prąd, kanalizacja, wodociąg, gaz, telefon, internet
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Zabudowa:
Balkon:
Kuchnia:
Rodzaj działki:
Charakter obiektu:
Dojazd:
asfalt
Dostęp do drogi publicznej:
Tak
Plan miejscowy:
Cena:
2 350 000.00 zł

Przedmiotem sprzedaży jest trzykondygnacyjna kamienica położona w centrum Gorlic u zbiegu ul. Legionów i ul. Krasińskiego o pow. użytkowej 521,49 m2 położona na działce gruntu o pow. ewidencyjnej 0,0240 ha wraz z udziałem w parkingu o pow. 0,0244 ha zlokalizowanym za budynkiem (wjazd od ul. Krasińskiego i ul. Ogrodowej). Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji z ekspozycją narożną dająca możliwość prowadzenia działalności gospodarczej każdego rodzaju.

Przedmiotowa nieruchomość o łącznej pow. użytkowej 521,49 m2 w obecnej chwili jest wykorzystywana dla celów prywatnych związanych z prowadzeniem działalności gastronomicznej usytuowanej na kondygnacji parteru oraz piwnicy. Kondygnację I piętra stanowią pomieszczenia nadające się na prowadzenie działalności biurowej oraz usługowej wszelkiego rodzaju, a kondygnację II piętra stanowi w całości luksusowy apartament komfortowo wyposażony i nowocześnie urządzony. Na przestrzeni kilku lat na nieruchomość zostały poniesione nakłady w postaci kompleksowych remontów budowlanych jak również instalacji wewnętrznych. Prace budowlane wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości.

Nieruchomość położona w terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasto Gorlice Plan Nr 3. Zgodnie z powołanym wyżej planem miejscowym nieruchomość położona jest w terenie o symbolu 6.UC teren usług komercyjnych, dla którego obowiązują m.in. następujące zasady zagospodarowania terenów: utrzymuje się istniejące obiekty usługowe, dopuszczając przebudowę i rozbudowę oraz zmianę funkcji.

Nieruchomość uzbrojona we wszystkie urządzenia infrastruktury technicznej (energia elektryczna jest doprowadzona poprzez przyłącz kablowy, woda użytkowa jest dostarczana poprzez przyłącz wodociągu miejskiego, nieczystości płynne są odprowadzane do istniejącej kanalizacji miejskiej, instalacja gazowa jest zasilana poprzez przyłącz G32).

Nieruchomość posiada bezpośredni prawny dostęp do drogi publicznej ul. Legionów i ul. Krasińskiego oraz poprzez istniejący wjazd od zaplecza budynku.

Przedmiotowa nieruchomość z uwagi na doskonałą lokalizację, powierzchnię, przeznaczenie terenu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, a także możliwość realizacji wszelkich form adaptacji budowlanych przystosowujących budynek dla każdego rodzaju działalności gospodarczej, w tym usługowej, medycznej, handlowej, biurowej, gastronomicznej itd.) stanowi doskonałą propozycję dla prywatnych inwestorów, firm lub instytucji finansowych.

Uregulowany stan wieczysto księgowy. Tytuł prawa własności do nieruchomości na rzecz osoby fizycznej. Nieruchomość wolna od obciążeń ograniczonymi prawami rzeczowymi i hipotek.

Cena nieruchomości wynosi 2 350 000,00 zł netto (ok. 4500 zł netto/m2). Do ceny nieruchomości doliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23%.

Prezentacja i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.