od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

Oferta sprzedaży - działka budowlana o pow. 0.0704 ha ( 7,04 ar ), ul. Łowiecka - Nowy Sącz.

Nr oferty:
Dz/07/13
Data złożenia oferty:
2013-03-08
Typ oferty:
Oferta na wyłączność:
Kategoria ofert:
Działki
Typ własności:
Miejscowość:
Nowy Sącz
Dzielnica:
Ulica:
Łowiecka
Powierzchnia ewidencyjna działki [m2]:
704.00
Rodzaj działki:
budowlana
Media:
prąd, wodociąg, gaz
Dojazd:
asfalt
Dostęp do drogi publicznej:
Plan miejscowy:
Tak
Cena:
105 000.00 zł

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana o powierzchni ewidencyjnej 0.0704 ha ha (7.04 ar) położona w Nowym Sączu przy ul. Łowieckiej. Nieruchomość zlokalizowana spokojnym i cichym terenie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w strefie pośredniej ok. 2 km od centrum. Bardzo dobry dostęp komunikacyjny, bez korkowy dojazd od ul. Tarnowskiej drogą asfaltową. Nieruchomość ta posiada bezpośredni prawny dostęp do drogi publicznej – ul.Łowiecka.

 

Przedmiotowa działka gruntu objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego „Nowy Sącz-24”, zatwierdzonym Uchwała Nr XI/118/2011 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 28 czerwca 2011 roku. Zgodnie z powołanym wyżej planem miejscowym przedmiotowa nieruchomość położona jest częściowo w terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem 8.MN(24) – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej  

 

Nieruchomość o regularnym kształcie prostokąta, położona w terenie o niewielkim nachyleniu, nie zadrzewiona oraz nie zakrzewiona.    

       

Nieruchomość uzbrojona, posiadająca dostęp do wszystkich urządzeń infrastruktury technicznej (sieci energetycznej, gazowej, wodociągowej i kanalizacji).

       

Przedmiotowa nieruchomość z uwagi na lokalizację, powierzchnię, oraz możliwości zagospodarowania stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających nieruchomości pod budowę domu blisko centrum a zarazem w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

 

Prezentacja i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.