od do

od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

Oferta wynajmu - obiektu handlowo – usługowego o powierzchni 1858.1 m2, ul. Gorzkowska, Nowy Sącz.

Nr oferty:
OK/01/13
Data złożenia oferty:
2013-03-02
Typ oferty:
Oferta na wyłączność:
Tak
Kategoria ofert:
Obiekty komercyjne
Typ własności:
Kraj
Polska
Województwo:
małopolskie
Miejscowość:
Nowy Sącz
Dzielnica:
Ulica:
Gorzkowska
Powierzchnia użytkowa [m2]:
1858.00
Powierzchnia ewidencyjna działki [m2]:
Rok budowy:
2012
Surowiec:
Dach:
Garaż:
Ogrzewanie:
Ilość pokoi:
Media:
prąd, kanalizacja, wodociąg, gaz, telefon, internet
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Zabudowa:
Balkon:
Kuchnia:
Rodzaj działki:
Charakter obiektu:
Dojazd:
asfalt
Dostęp do drogi publicznej:
Tak
Plan miejscowy:
Cena:
35.00 zł

Oferta wynajmu obiektu handlowo – usługowego o powierzchni 1858.1 m2

Przedmiotem oferty najmu jest powierzchnia użytkowa o przeznaczeniu handlowo - usługowym w nowym dwu kondygnacyjnym budynku. Nieruchomość ta położona jest w bardzo atrakcyjnej części miasta, w strefie pośredniej ok. 3km od centrum Nowego Sącza, przy  ul. Gorzkowskiej o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego gdyż w jej sąsiedztwie znajdują się osiedla mieszkaniowe oraz obwodnica Nowego Sącza.

 

Przedmiotowa nieruchomość, której powierzchnia najmu to 1858.1 m2 po 925.95m2 na  kondygnacji parteru i 932.15 m2 na kondygnacji pierwszego piętra została zaprojektowana tak by spełnić wszystkie wymagania i standardy z przeznaczeniem dla handlu wielko powierzchniowego. W skład powierzchni użytkowej lokalu wchodzą otwarte pomieszczenia oraz pomieszczenia biurowe wraz z sanitariatem. Istnieje również możliwość  dowolnej adaptacji każdej z kondygnacji. Wejście do lokalu oraz duże witryny  znajduje się bezpośrednio od strony parkingu jak i ulicy. Z boku budynku znajduje się również brama z przeznaczeniem dla dostaw samochodów typu TIR.

 

Teren przy budynku został zagospodarowany tak by zapewnić jak najwięcej miejsc parkingowych. Wjazd na przedmiotową nieruchomość odbywa się od ul. Gorzkowskiej naprzeciw wjazdu do hipermarketu Real oraz Merkury Market.

 

Obiekt wyposażony we wszystkie media. Obecny stan budynku oraz nakład wykonanych prac wykończeniowych został przedstawiony w dokumentacji fotograficznej.

 

Czynsz miesięczny w wysokości 35 000,00 zł. netto ( 35 zł netto/m2 ) netto za powierzchnie handlową na kondygnacji parteru oraz 25 000,00 zł netto ( 25 zł netto/m2) za powierzchnię handlową na kondygnacji pierwszego piętra. Istnieje możliwość niewielkiej negocjacji wysokości miesięcznego czynszu.

 

Oględziny lokalu po wcześniejszym  uzgodnieniu terminu i godziny.