od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

Oferta sprzedaży - działka o pow. ewidencyjnej 0.6934 ha ( 69.34 ar ) - ul. Ostra, Nowy Sącz

Nr oferty:
DZ/15/2012
Data złożenia oferty:
2012-08-17
Typ oferty:
Oferta na wyłączność:
Kategoria ofert:
Działki
Typ własności:
Miejscowość:
Nowy Sącz
Dzielnica:
Ulica:
Ostra
Powierzchnia ewidencyjna działki [m2]:
6934.00
Rodzaj działki:
budowlana
Media:
prąd, gaz
Dojazd:
asfalt
Dostęp do drogi publicznej:
Tak
Plan miejscowy:
Cena:
520 000.00 zł

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana o powierzchni ewidencyjnej 0.6934 ha (69,34 ar) położona w Nowym Sączu przy ul. Ostrej (Poręba Mała). Nieruchomość zlokalizowana w bardzo urokliwym terenie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz bliskości lasu. Bardzo dobry dostęp komunikacyjny dojazd od głównej drogi jaką jest ul. Zyndrama, następnie ul. Ostrą drogą asfaltowa.

 

Nieruchomość ta posiada bezpośredni prawny dostęp do drogi publicznej – ul. Bohaterów Orła Białego. Mała poręba jest częścią miasta, której popularność słynie z wielu nowo wybudowanych domów, rezydencji. Na przełomie kilku lat stała się tzw. sypialnią Nowego Sącza. Bliskość miasta, łatwy dostęp komunikacyjny od ul. Węgierskiej, ul. Grunwaldzkiej bądź też ul. Nawojowskiej pozwoliły by po kilku minutach zamieszkać w pobliżu przyrody pozostając spoglądając z wielu miejsc na panoramę Nowego Sącza.

 

Nieruchomość położona w terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

 

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Nowego Sącza, zatwierdzonym Uchwałą Nr XXX/385/2008 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 9 września 2008 roku w sprawie Zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Nowego Sącza przedmiotowa nieruchomość położona jest w terenie oznaczonym symbolem:

 

2 W - wody otwarte z zielenią przyrzeczną –rzeki i potoki z zielenią przyrzeczną stanowiącą obudowę ekologiczną wskazaną do ochrony i uzupełnienia.

 

Tereny o ograniczonych możliwościach zagospodarowania wynikających z: potrzeby ochrony obudowy ekologicznej i ciągu ekologicznego związanego z rzeką, zapewnienia drożności kanałów wentylacyjnych miasta, potrzeby ochrony terenów narażonych na zalewanie wodami powodziowymi, jak również z obowiązku respektowania ograniczeń wynikających z przepisów odrębnych. Dopuszcza się realizację funkcji rekreacyjnej na warunkach ustalonych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zagospodarowanie rekreacyjne terenu winno tworzyć

jednorodną koncepcję powiązaną funkcjonalnie z innymi obszarami miasta i wzajemnie się uzupełniającą. Sposób zagospodarowania winien uwzględnić uwarunkowania przyrodnicze i kulturowe obszaru.

 

Nieruchomość o  regularnym kształcie prostokąta, położona w płaskim terenie, zadrzewiona,  zakrzewiona.

 

Nieruchomość uzbrojona, posiadająca dostęp do urządzeń infrastruktury technicznej (sieci energetycznej, gazowej).

 

Przedmiotowa nieruchomość z uwagi na lokalizację, powierzchnię, oraz możliwości zagospodarowania stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających działki pod budowę domu, w miejscu gdzie cisza i spokój są rzeczą codzienną, z dala od miejskiego zgiełku a w sąsiedztwie z przyrodą skąd z okien widać panoramę Nowego Sącza.

 

Uwaga!!! Istnieje możliwość kupienia działki o mniejszej powierzchni ewidencyjnej.

 

Prezentacja i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.