od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

Oferta sprzedaży - nieruchomość komercyjna o pow. ewidencyjnej 0.8400 ha ( 84 ar ) - Gaj, Mogilany.

Nr oferty:
DZ/14/2012
Data złożenia oferty:
2012-08-17
Typ oferty:
Oferta na wyłączność:
Kategoria ofert:
Działki
Typ własności:
Miejscowość:
Gaj
Dzielnica:
Ulica:
Powierzchnia ewidencyjna działki [m2]:
8400.00
Rodzaj działki:
komercyjna
Media:
prąd, wodociąg, gaz
Dojazd:
asfalt
Dostęp do drogi publicznej:
Tak
Plan miejscowy:
Tak
Cena:
3 000 000.00 zł

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana o powierzchni ewidencyjnej 0,8400 ha (84 ar) położona w Gaju gm. Mogilany przy  trasie nr. 7 E-7 (Zakopianka). Nieruchomość zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym terenie w 1 linii zabudowy usytuowana równolegle do drogi nr. 7. W sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej  oraz nowo powstających obiektów komercyjnych takich jak salon sprzedaży samochodów DAF. Nieruchomość posiada bardzo dobry dostęp komunikacyjny gdyż zlokalizowana jest ok. 13 km od Krakowa oraz 5 km od autostrady A 4.  Nieruchomość ta posiada bezpośredni prawny dostęp do drogi publicznej – nr. 7 i posiada pozwolenie na włączenie się do drogi ekspresowej nr. 7.

 

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o pow. ewidencyjnej 0.8400 ha wraz z koncepcja zabudowy na salon samochodowy o nowoczesnej architekturze wraz z serwisem samochodowym i infrastrukturą towarzyszącą.

 

Przedmiotowa działka gruntu objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Mogilany, zatwierdzonym Uchwała Nr XXVIII/247/05 z dnia 2 grudnia 2005 roku (Dz. U. Woj. Małopolskiego z dnia 6 marca 2006 r. Nr 106 poz. 659). Zgodnie z powołanym wyżej planem miejscowym przedmiotowa nieruchomość położona jest częściowo w terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem:

 

MU 2 – tereny mieszkaniowo - usługowe

KTE 70 – droga ekspresowa

KTZ 20 – drogi zbiorcze

KTL 12 – ulice lokalne

KTD 10 – ulice dojazdowe

 

Uregulowany stan wieczysto – księgowy. Tytuł prawa własności do nieruchomości – na rzecz osoby fizycznej. Nieruchomość wolna od obciążeń ograniczonymi prawami rzeczowymi oraz hipotek.

 

Nieruchomość o kształcie zbliżonym do trójkąta, położona w delikatnie pochylonym terenie, nie zadrzewiona, zakrzewiona w stopniu umiarkowanym.

       

Nieruchomość uzbrojona, posiadająca dostęp do drogi publicznej oraz sieci energetycznej, gazowej i wodociągowej.

 

Z Uwagi na lokalizacje a także przeznaczenie w MPZP nieruchomość ta nadaję się dla inwestycji związanych z budową salonu samochodowego, siedziby firmy, restauracji, a także z zakresu innych usług, gdyż dostępność komunikacyjność i widoczność na tak uczęszczanej trasie, jaką jest „ Zakopianka ” to inwestycja wysokiej opłacalności.

 

Cena nieruchomości wynosi 3 000 000,00 zł (357,14 zł/1m2).

 

Prezentacja i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.