od do

od do

od do

 
 

Powiększ mapę Powiększ...

Nieruchomość gruntowa o pow. 0.0399 ha ( 3.99 ar ), zabudowana budynkiem handlowo - usługowym o pow. 353,01 m2

Nr oferty:
OK/1/2012
Data złożenia oferty:
2012-07-29
Typ oferty:
Sprzedaż
Oferta na wyłączność:
Kategoria ofert:
Obiekty komercyjne
Typ własności:
Kraj
Polska
Województwo:
małopolskie
Miejscowość:
Nowy Sącz
Dzielnica:
Ulica:
kilińskiego
Powierzchnia użytkowa [m2]:
353.00
Powierzchnia ewidencyjna działki [m2]:
399.00
Rok budowy:
Surowiec:
Dach:
Garaż:
Ogrzewanie:
Ilość pokoi:
Media:
prąd, kanalizacja, wodociąg, gaz, telefon, internet
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Zabudowa:
Balkon:
Kuchnia:
Rodzaj działki:
Charakter obiektu:
Dojazd:
asfalt
Dostęp do drogi publicznej:
Tak
Plan miejscowy:
Cena:
1 600 000.00 zł

Przedmiotem niniejszej oferty jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo – usługowym, położona w Nowym Sączu przy ul. Kilińskiego 45.

 

Nieruchomość obejmuje działkę ewidencyjną o pow. 0,0399 ha ( 3.99 ar ) oraz budynek biurowo – usługowy o pow. użytkowej 353,01 m2.
Działka ma nie regularny kształt zbliżony do trapezu, jest z trzech stron ogrodzona płotem z siatki metalowej. W zachodniej części działki umiejscowiono parking dla samochodów pracowników i klientów wyłożony kostką brukową.

 

Działka położona jest w terenie uzbrojonym i wyposażonym w sieci energetyczne, wodne, kanalizacyjne i gazowe.


Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym przystosowany do prowadzenia działalności handlowo – usługowej. Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia z możliwością wykorzystania jako powierzchnie handlowe, usługowe i biurowe. Pomieszczenia w piwnicach budynku mogą być przeznaczone na magazyny, pomieszczenia techniczne oraz socjalne. Budynek posiada również poddasze użytkowe z możliwością wykorzystania na pomieszczenia biurowe.

 

Tytuł prawa własności do nieruchomości na rzecz osoby prawnej.

 

Nieruchomość zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym terenie, w strefie śródmiejskiej Nowego Sącza przy ul. Kilińskiego 45. Nieruchomość położona
jest ok. 1,5 km od centrum Nowego Sącza, bezpośrednio przy ul. Kilińskiego, która jest drogą krajową nr 28 relacji Kraków – Nowy Sącz – Krynica Zdrój –
Limanowa. Lokalizacja, jak również dostępność komunikacyjna nieruchomości w układzie lokalnym – bardzo dobra. Otoczenie nieruchomości stanowią przede wszystkim tereny zabudowane budynkami usługowymi – stacja benzynowa, magazyny Polmexu, zakłady motoryzacyjne oraz Stadion Sportowy im. Ojca Augustynka.


Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Nowego Sącza dla obszaru „nowy Sącz 29 – Śródmieście” nieruchomość
położona jest na obszarze oznaczonym symbolem F 13 U/ZP tj; tereny różnych form usług o zróżnicowanych zasięgach obsługi z zielenią towarzyszącą.

 

CENA: 1 600 000 zł netto

 

Prezentacja i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.